banner461

Nevşehir Valisi Sezer Becel'den Gülşehir Köylerine Çıkarma

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, kırsal kesimin sorun ve ihtiyaçlarını yerinden tespit etmek ve bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla Gülşehir ilçesine bağlı 9 köyü gezdi.

banner503
Nevşehir Valisi Sezer Becel'den Gülşehir Köylerine Çıkarma
23 Eylül 2020 Çarşamba 11:19

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel sırasıyla Gülşehir ilçesine bağlı Eğrikuyu, Hamzalı, Emmiler, Hacıhalilli, Abuşağı, Fakıuşağı, Terlemez, Bölükören ve Yalıntaş  köylerini ziyaret ederek köy sakinleriyle sohbet edip istek ve taleplerini dinledi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, beraberindeki heyet ile birlikte Gülşehir İlçesine bağlı köylerini gezerek, bir süre incelemelerde bulundu. Köylerin ekonomik ve genel yapısı hakkında köy muhtarından bilgiler aldı. Köy halkının sorun ve taleplerini dinlediği vatandaşlarla da sohbetler gerçekleştirdi.

Vali Sezer Becel ziyaretler kapsamında Nevşehir İl Özel İdaresince yürütülen çalışmaları da yerinde inceledi.

Vali Sezer Becel yapımı Nevşehir İl Özel İdaresince tamamlanan Gülşehir ilçesi Terlemez-Yalıntaş bağlantı yolunda incelemelerde bulundu.

Vali Sezer Becel'e Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, İl Genel Meclis Üyesi Turan Balak eşlik ettiler.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, ağaç, masa, düğün ve açık hava


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.