banner461

Rektör Bağlı Eğitim-Bir-Sen’in konuğu oldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Mazhar Bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığının konuğu oldu.

banner503
Rektör Bağlı Eğitim-Bir-Sen’in konuğu oldu
25 Ocak 2020 Cumartesi 08:49

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığının konuğu oldu.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek ve Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Köse ile birlikte Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretlerinde kendilerini, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci’nin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ile sendika üyeleri karşıladı.

Başkan Çiftci ve sendika üyeleri bir süre sohbet eden Rektör Bağlı, daha sonra İslam ile insanlık tarihi üzerine gerçekleştirilen sohbette konuştu.  Türk – İslam Medeniyetinin dünya medeniyetlerine katkılarına değinen Rektör Bağlı, özellikle rahmetli Prof. Dr. Fuat Sezgin’in İslam-Bilim Tarihine yönelik yürüttüğü önemli çalışmalarına yer verdi.  

Rektör Bağlı’ya konuşmalarının ardından teşekkür eden Şube Başkanı Mustafa Çiftci, kendilerine çiçek takdiminde bulundu.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.