banner461

Vali Aktaş, Nevşehir'de Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, esnaf ziyaretleri kapsamında Nevşehir Merkezde bulunan Açıkgöz Otomotiv ve Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni ziyaret etti.

banner15
Vali Aktaş, Nevşehir'de Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
31 Ocak 2019 Perşembe 17:05

banner143
banner134

Gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde ilk olarak, Açıkgöz Otomotiv firma sahibi ve aynı zamanda AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ü işyerinde ziyaret eden Vali Aktaş, Otomotiv sektörü ve satışları hakkında Salih Açıkgöz’den bilgiler alırken, burada bulunan esnaflarla da bir süre sohbet etti ve işlerinde hayırlı bol kazançlar temennisinde bulundu.

İş adamı ve AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ise Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür etti.

Daha sonra Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini ziyaret eden Vali Aktaş, işletmeci Diş Hekimi Tuğran Paslanmaz’dan Poliklinik hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Diş Hekimi Paslanmaz,  esnafları iş yerlerinde bizzat ziyaret eden ve istek ve temennilerini dinleyen Vali İlhami Aktaş’a teşekkürlerini iletti.

Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ziyaretlerinde,İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay da eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.