14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT, başta doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak karanfil verdi.

Hastane Başhekimi Op. Dr. Fatih YAKUT görevi başında çalışanları tek tek ziyaret ederek çiçek  taktim edip 14 mart tıp bayramlarını kutladı.

YAKUT konuşmasında; “Öncelikle siz değerli çalışma arkadaşlarımız bugüne kadar gece gündüz demeden verdiğiniz emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. 14 Mart Tıp bayramınızı Kutlarım." dedi.

Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT, tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının bu alanda meslek onuruna yaraşır bir şekilde ve tüm zorlukların üstesinden var güçleriyle gelerek hizmet sunduklarını ifade ederek, sağlık çalışanlarına şiddetin asla kabul edilemeyeceğini ve bu konuda tedbir alınması gerektiğini vurguladı; “özveride bulunarak sağlık hizmeti veren doktor ve yardımcı personelin can güvenliğini, mutlaka sağlanmalı. Bu duygu ve düşüncelerle “önce sağlık” diyerek canla başla emek vermeye devam eden tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramları’nı en içten dileklerimle kutlar kolaylıklar dilerim.” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT başta Doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak karanfil verdi.