2024 LGS’de 500 tam puan yaparak Türkiye Birincisi olan Altınyıldız Koleji öğrencisi Eymen Önügören, Nevşehir Valisi Ali Fidan ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı tarafından ödüllendirildi.

Vali Ali Fidan öğrencimizi tebrik ederek hediyelerini verdi ardından bu başarıda katkısı olan okulumuza, öğretmenlerimize ve velimize tebriklerini iletti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı öğrencimiz Eymen Önügören’e hediyelerini vererek tebriklerini iletti.

“İlimizin başarısının artmasında katkı sağlayan okullarımızı, idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi kutlarım” diyerek teşekkürlerini iletti. Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı okulumuza “Teşekkür Belgesi” verdiler. Teşekkür Belgesini okulumuz adına Müdür Yardımcımız Sayın Perihan Çıtak Savran aldı.

Hediye takdiminde öğrencimize eşlik eden Altınyıldız Ortaokul Müdür Yardımcımız Sayın Perihan Çıtak Savran“başarılarımızın mimarı öğretmenlerimize, en büyük destekçilerimiz kıymetli velilerimize ve sınava hazırlık sürecinde üstün gayret göstererek çalışan, bireysel ve kitlesel başarıda okulumuzu zirveye taşıyan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Editör: İbrahim UYSAL