Nevşehir Acıgöl İlçesi Eğitim ve Kültür Derneği, 20 Haziran 2024 tarihinde Acıgöl ilçesinde 'Birlik ve Dayanışma' festivali düzenliyor.
"En Büyük Zenginliğimiz, Birlik Beraberliğimiz"
Nevşehir Acıgöl İlçesi Eğitim Ve Kültür Derneği Başkanı Tayfun Açıkgöz, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; " Tüm hemşehrilerimizi 20 Haziran 2024 (Kurban bayramının 5.günü) Perşembe günü ilkini düzenleyeceğimiz "Acıgöllüler Birlik" festivalimize bekliyoruz" dedi.
Festival sırasında ülkemizin sevilen çok kıymetli 5 sanatçının sahne alacağını ifade eden Dernek Başkanı Açıkgöz, Festivalin ilçemizde birlik ve beraberlik ruhunun kültür çatısı altında daha da pekiştireceğini vurguladı.
ACIGÖLLÜLER BİRLİK FESTİVALİNDE BULUŞUYOR
Konserler:
- Hulusi Gökmeşe
- Ömer Faruk Bostan
- Aycan Öner
- Havva Öğüt
- İbrahim Yıldız
Sunucu: Melis Küçüköner
- Havai Fişek Gösterisi
- Yemek Daveti
- Palyaço
- Pamuk Şeker
TARİH: 20 Haziran 2024
YER: Nevşehir Acıgöl İlçesi Pazar Yeri Açık Alanı