MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, NEVÜ ziyaretinde eğitimciler ile bir araya geldi. 

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu,  MHP İl Başkanı Ali Akkoç,  Ülkü Ocakları İl Başkanı Musa Şevik, Belediye Meclisi adayları Mehmet Eravcı, Mustafa Ayhan Akçalı, İl Genel Meclis Adayı Ahmet Rıfat Varol, Yavuz Göncü, Kaçep İl Başkanı Neşe Esen ve beraberindeki heyet Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde Türk Eğitim Sen Yetkili Sendika Ofisini ziyaret etti. TES. Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, başkan yardımcısı İbrahim Doğan ve Nevü-Tes yönetiminin karşıladığı heyetle bir saat değerlendirmede bulundu. 

Ziyarette Üniversite ve eğitim ile ilgili projelerinden bahseden Adnan Doğu üniversite çalışanları akademisyen ve idari personelle karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Adnan Doğu konuşmasında vatandaşlarımızın sıcak ilgisi ve güveni ile karşılaşıyoruz bugünde üniversite bizi bağrına bastı. İnşallah üniversitemizle işbirliği içinde Nevşehir'imizin kronikleşmiş sorunlarını birlikte çözeceğiz. Biz istişareye önem veriyoruz. İfadelerini kullandı. 

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç ise “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde seçim ziyaretlerinde bulunan Sayın Adnan Doğu'nun ilk ziyaretini Türk Eğitim Sen'e yaparak seçim çalışmasına başlamasından dolayı teşekkür etti. İnşallah muvaffak olarak projelerinizi hayata geçirerek Nevşehir'i daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğinize inancımız tamdır.“ dedi.