AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz bir dizi ziyaret ve program için geldiği Nevşehir’de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'ı ziyaret etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaret programına Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Elife Çelebi, Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı ve beraberindekiler eşlik etti.

Başkan Savran, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz'a Nevşehir Belediyesi tarafından şimdiye kadar yapılan ve devam eden çalışmalar ve yatırımlar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, başarılı çalışmalarından dolayı Nevşehir’de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'ı tebrik etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran; "Yerel Yönetimlerden Sorumlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Yusuf Ziya Yılmaz'ı şehrimizde misafir ediyoruz. İl Bakanlığımızda teşkilatımızla bir araya geldikten sonra, Başkanımızı Belediyemizde misafir ettik. Şehrimizde yapılan alt ve üst yapı çalışmalarına yönelik istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik." dedi.

Başkan Savran, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Yılmaz’a kendilerine verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Belediye Başknaı Savran, Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’a gününü anısına hediye takdim etti.