Gülşehir merkez ve köylerinde çok sayıda faaliyet gerçekleştirerek gençlerin vazgeçilmez adresi olan AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları, yeni bir faaliyet daha gerçekleştiriyor.

Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan başkanlığında faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyen AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları, Gülşehirli gençleri Kapadokya'nın tarihi ve turistlik mekanlarını gezdirecek.

 Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci'nin katkıları ile AK Parti Gençlik Kolları tarafından 22 Ekim Pazar günü saat 05:00'da başlayacak olan Kapadokya gezisi programında Gülşehirli gençler, Balon Seyri, Devrent Vadisi yürüyüşü, Üç Güzeller, Ortahisar Panorama ve Uçhisar Kalesi gezisiyle keyifli bir gün geçirecek.

 Gezi programı hakkında bilgi veren AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Yusuf Bozan, sıcak hava balonlarının erken saatte havalanacağı nedeniyle geziye katılmak isteyen Gülşehirli gençlerin 22 Ekim Pazar günü saat 05:00'den önce mutlaka belediye önünde olması gerektiğine dikkat çekti. 

 Gülşehirli gençlerin bölgede bulunan turistlik mekanlar ile faaliyetleri yerinde görmesi ve keyifli bir gün geçirmeleri amacıyla Kapadokya gezisi düzenleyeceklerini belirten AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan, gezi programının Göreme Vadisinde balon seyri ile başlayacağını kaydetti. Devrent Vadisi yürüyüşü ile programın devam edeceğini dile getiren Bozan, Ürgüp ilçesindeki Üç Güzeller seyiri, 

Ortahisar Panorama gezisiyle yapılacaklarını belirtti. 

 Bölgenin en çok turist çeken Uçhisar Kalesi gezisiyle programı tamamlayarak Gülşehir'e döneceklerini belirten Bozan, tüm gençleri geziye davet etti.