Çeşitli temaslar için Konya'ya giden AK PARTİ Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Koordinatörü 25-26-27. Dönem Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile birlikte değerlendirme toplantısı düzenlediler.

Ziyaret sonrası Koordinatör Milletvekili Mustafa Açıkgöz, yaptığı açıklamasında, "Hz. Mevlana’nın diyarı Konya’da AK Parti Konya Teşkilatımızla, emektar dava arkadaşlarımızla bir aradaydık.

İl Başkanımız Hasan Angı, Isparta Milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte, değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. 

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki bu kutlu yolda, hak davada; büyük ve güçlü Türkiye için durmak yok, yola devam…" dedi.

Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz'de; "Bölge Koordinatörü kardeşim Mustafa Açıkgöz, İl Başkanımız Hasan Angı  ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte, değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun…" dedi.