AK Parti Milletvekili Süleyman Özgün, "Nevşehir'i adım adım dolaşıyor, hemşerilerimiz ile buluşuyoruz. 28 Mayıs'ta yapılacak 2'nci tur seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için destek istiyor, milletimizi sandığa davet ediyoruz" dedi.

Nevşehir buluşmaları kapsamında her gittikleri yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a milletin duyduğu sevgi ve güven ile karşılaştıklarını belirten Milletvekili Süleyman Özgün, "Milletimiz Cumhurbaşkanımıza güveniyor. Türkiye Yüzyılında liderimizin öncülüğünde daha nice güçlü projelere imza atacağımıza yürekten inanıyor. Millet olarak bizler de topyekûn varlığımıza uzanan ellere, birliğimize uzatılan dillere geçit vermeyeceğiz. Ülkemize saldıranlara, varlığımızı hedef alanlara, onlara yardım ve yataklık yapanlara milletimiz hiçbir zaman geçit vermedi, vermeyecek. Bizler değerlerimizi zenginlik olarak görüyoruz.

Özümüzü yaşatmak için bugüne kadar nasıl gayret ettiysek yine hep birlikte mücadele edeceğiz. Bu asil millet nasıl tarih boyunca teröre asla boyun eğmediyse, bugün de yandaşlarına, açıktan ya da gizliden destek verenlere geçit vermeyecek. Aziz milletimiz kimin kimle yürüdüğünü çok açık ve net görüyor. Allah'ın izniyle, milletimizin desteğiyle 28 Mayıs'taki 2'nci tur oylamada liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı daha yüksek bir oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçerek, ülkemizin gelecek yüzyıla emin adımlarla ilerlemesini ve hatta damgasını vurmasını sağlayacak" dedi.