AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, ilçe teşkilatları, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililer katıldı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran; "İl Başkanlığımızdayız. Evimizdeyiz, Bayram sevincimizi teşkilatımızın kıymetli üyeleri ve hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Kurban Bayramımızın tüm İslam alemine ve insanlığa birlik, beraberlik ve huzur getirmesini temenni ediyoruz." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan;" Teşkilatımızla bayramlaşma programına katıldık. AK Partimizin fedakar neferlerinin bayramını kutladık. Mübarek Kurban Bayramının Tüm İnsanlığa Hayırlar getirmesini ve AK Parti ailesi olarak kararlı ve güçlü bir şekilde nice bayramlara ulaşmayı Rabbimden Niyaz ediyorum." dedi.

Programda birlikte fotoğraf çektirdiği partililerle bayramlaşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün'de, “Cenab-ı Allah’a şükrederek bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah, birliğimizi beraberliğimizi bozmasın.“ dedi.

AK Parti heyeti daha sonra esnafları ziyaret ederek,Bayramın habercisi Arefe gününün sevincini esnaflarla paylaşıp hayırlı işler diledi.

Editör: İbrahim UYSAL