AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve İl Yönetim Kurulu üyesi Gökmen Yamangil, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir’deki tesis yatırımları, yurtlarda kalan öğrenciler, sporcu altyapısına yönelik yatırımlar ve gençlik çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Nevşehir’de gençlik ve spor alanında büyük yatırımların yapıldığını vurgulayan İl Müdürü Özdemir, gençlik çalışmalarının yanı sıra tesis yatırımları, spor ve sporcu altyapısına yönelik çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Nevşehir’de yapılan yatırımlar, yapımı devam eden ve planlanan tesislerle ilgili ayrıntılı bilgi de veren Özdemir, yerel yönetimler, kent dinamikleri, taban birlikleri ve kulüplerle işbirliği içerisinde Nevşehir’i sporda marka kent yapmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yürüttüğü gençlik ve spor çalışmalarının önemli olduğunu kaydeden AK Parti heyeti ise, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yerel yönetimlerin yaptığı yatırımlar ve spor çalışmalarıyla Nevşehir’in önemli bir spor kenti haline geldiğini belirterek gençlere daha iyi bir gelecek sunmak için çalıştıklarını, yapılan yatırımların Nevşehir ve gençler için büyük adımlar olduğunu söylediler ve İl Müdürü Özdemir’e çalışmalarında başarılar dilediler.