Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci ev sahipliğinde Karacaşar Mahallesi’nde düzenlenen aşure dağıtımı etkinliğine AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan, İlçe Başkanı Çağrı Sönmez ve vatandaşlar katıldı.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci ; "muharrem ayının manevi ikliminde vatandaşlarla bir araya geldiklerini ve güzel bir etkinlik düzenlediklerini anlatarak, “Aşure, birlik beraberliğimizin, kardeşliğimizin ve paylaşabilmenin en güzel göstergesidir. Geleneksel ikramı devam ettiriyor, vatandaşlarımızla bir araya geliyor, kucaklaşıyoruz. Gülşehirli hemşerilerimize ve İslam alemine muharrem ayının hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, "Milletvekillerimiz Süleyman Özgün, Emre Çalışkan İlçe Başkanımız Çağrı Sönmez ve Belediye Başkanımız Fatih Çiftci ile beraber mübarek muharrem ayı münasebetiyle teşkilat üyelerimiz ile aşure ikramında bulunduk, çay davetlerine icabet edip, sohbetlerine ortak olduk. Allah kabul etsin dedi."