Adalet Bakanı Yılmaz Tunç başkanlığında AK Parti İç Anadolu Bölgesi Milletvekillerinin katılımı ile istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün; "Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un ev sahipliğinde Nevşehir Milletvekilimiz Emre Çalışkan ile beraber İç Anadolu Bölgesi AK Parti Milletvekilleri İstişare toplantısına katıldık. Nevşehir’imizle alakalı konuları istişare ve değerlendirme imkanı bulduk. Nazik ev sahipliklerinden dolayı başta Sayın Bakanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan'da; "Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un ev sahipliğinde Nevşehir Milletvekilimiz Süleyman Özgün ile beraber AK Parti İç Anadolu bölgesi Milletvekillerinin katılımı ile istişare toplantısı düzenlendi. İlimizde bakanlığımız ile ilgili taleplerimizi aktardığımız verimli bir toplantı oldu. Kıymetli bakanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum." dedi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ise toplantı sonrası yaptığı açıklamasında; "Aziz milletimizin temsilcisi milletvekillerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. İç Anadolu Bölgesi’ndeki illerimizin milletvekilleri ile şehirlerimizdeki çalışmalarımız ve yatırım planlamalarımız hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Ülkemiz ve milletimiz için son 21 yılda hayata geçirdiğimiz sayısız eser ve projeye #Türkiye Yüzyılı’nda yenilerini ekleyecek, şehirlerimizi her alanda kalkındırmaya el birliğiyle devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı'nı #Adaletin Yüzyılı yapmaya kararlıyız." dedi.