31 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler ve yerel seçimleri için siyasi partilerin propaganda çalışmaları sürüyor.

AK Parti’nin en başarılı belediye başkanları arasında gösterilen Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Ak Parti Nevşehir milletvekilleri ve Sağlık Bakan Yardımcısını ağırladı. Ortaya koyduğu vizyon çalışmalar ve başarılı projeleri ile Nevşehir’in en çok çalışan Belediye Başkanlarından birisi olan Osman Süslü gövde gösterisi yapmaya devam ediyor.

Sağlık Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz, Nevşehir AK Parti Milletvekilleri Emre Çalışkan ve Süleyman Özgün, Ak Parti Uçhisar seçim koordinasyon merkezini ziyaret ederek Uçhisar halkına hitap ettiler.

AK Parti il ve ilçe teşkilatlarının da hazır bulunduğu ziyarette Sağlık Bakan Yardımcısı Yılmaz ve Nevşehir Milletvekilleri Çalışkan ile Özgün, Uçhisar Halkına yapılacak olan projeleri ve çalışmaları anlatarak Uçhisar halkından destek istediler.

Ortaya koyduğu vizyon projelerle Uçhisar Kasabası’na adeta çağ atlatan Belediye Başkanı Osman Süslü ziyaret ve desteklerinden dolayı Sağlık Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz, Nevşehir AK Parti Milletvekilleri Emre Çalışkan ve Süleyman Özgün ve Ak Parti Teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Yapılan çalışmalar hakkında konuşan Başkan Osman Süslü “Vatandaşların mutluluğu ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi" ilkesi çerçevesinde "Gerçek belediyecilik" markası üzerine inşa ederek siyasi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz samimi ve gönülden çalışıyoruz. Türkiye bilir gerçek belediyecilik AK Parti'dir. Kazanan Uçhisar olacak ve kazanan Türkiye olacak inşallah” diye konuştu.