Çeşitli temaslar için Kırıkkale'ye giden Koordinatör Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı ile birlikte Yahşihan, Balışeyh , Keskin ilçe teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret etti .

Ziyaret sonrası AK PARTİ Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Koordinatörü 25-26-27. Dönem Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında, "AK Parti’mizin milletimizin bağrından doğan, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir siyasi hareket olarak Türkiye’ye hizmet için yola çıkışının 22’nci yıl dönümünde de ilk günkü aşkla, fedakar teşkilat mensuplarımızla gönül gönüle çalışmaya devam…"dedi.

Açıkgöz; "Kırıkkale İl Başkanımız Engin Pehlivanlı ile birlikte Yahşihan, Balışeyh ve Keskin ilçelerimizde teşkilat toplantılarımızı gerçekleştirdik." ifadelerinde bulundu.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı ; "Koordinatör Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz başkanlığında Yahşihan, Balışeyh ve Keskin ilçelerimiz de teşkilat toplantılarımızı gerçekleştirdik. Sayın Milletvekilimize ve ilçelerde ki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim." dedi.