Geleceğin liderlerini yetiştiren Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 9. Sınıflarda kayıt yoğunluğu yaşıyor.

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı kayıtlarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ “ 25 yıldır olduğu gibi bu yıl da 9. sınıf kayıtlarında Nevşehir’in değerli veli ve öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşı karşıyayız. İyi bir gelecek için başarıya giden yolda Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesini tercih etmelerindeki başlıca faktörler arasında Altınyıldızın köklü bir kurum olması, güçlü ve uzman öğretmen kadrosu, özverili ve disiplinli çalışma, sıkı bir takip ve sonucunda her yıl gelenek halini alan yeni Türkiye dereceleridir.

2021 YKS’ye göre 109 öğrencimiz, 2022 YKS’ye göre 139 öğrencimiz üniversiteli olmuştur. 2023 YKS sonuçlarına göre Türkiye’de ilk 1000’de 8 öğrencisi olan Nevşehir’deki tek okul Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi olmuştur.

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı için 9.sınıf kayıtlarında sınırlı sayıda kontenjanımız kalmıştır. Eğitimde kalitenin değişmeyen adresi Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesine değerli veli ve öğrencilerimizin göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz. ”dedi.

BAŞARIYA GİDEN YOL

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ

ŞAMPİYONLARIN TEK ADRESİ