Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2023-2024 öğretim yılı alanında uzman 1.sınıf öğretmenlerini kamuoyu ile paylaştı.

Altınyıldız Kolejinden yapılan yazılı açıklamada; Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. Sınıflarımızı okutan sınıf öğretmenlerimiz Sayın Ertan KAHVECİ, Kübra ÖZDOĞAN, Birgül YILMAZ, Zeynep TÜMAY, Mustafa ERDEM ile 4 yıllık yeni sözleşme yapılmıştır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada “Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkân sağlamak adına 2023-2024 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. 2023-2024 öğretim yılında öğretmenlerimizin aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Nevşehir’in ve Türkiye’nin eğitimde gururu olan ALTINYILDIZ ailesine şimdiden 2023-2024 öğretim yılında başarılar diliyoruz.