Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN ve beraberindeki heyet Nevşehir Belediye Başkanı Rasim ARI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim YÜZER'in de yer aldığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre ÖZALTIN,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA, Genel Müdür Seyrani İPEK, Fen ve Anadolu Lise Müdürü Özkan KILINÇ, İlköğretim Kurumu Müdürü Ahmet ÜNAL, Anaokulu Müdürü Hülya ÇETE ile Kreş Müdürü Hande ÖZALTIN hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Belediye Başkanı Rasim ARI’yı tebrik ederek, Belediye Başkanı olarak tekrar göreve başlamasının şehrimiz için hayırlı ve uğurlu olmasının temenni etti. Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumlarının 26. yılında da Nevşehir'in gözde, Türkiye'nin örnek okulu olmaya devam ettiğini; bu anlamda her branşta nitelikli ve donanımlı öğretmen kadrosuyla geleceğin yıldızlarını yetiştirme amaçlarında olduklarını ifade etti.

Nevşehir belediye başkanı Rasim ARI da Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldızda Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu ve idarecilerinin süreçlerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek teşekkürlerini iletti.

Sıcak ve samimi ortamda geçen görüşme sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim ARI’ya günün anısına çini işlemeli Altınyıldız Koleji hatıra tabağı takdim etti.