Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2023-2024 eğitim öğretim yılı sene başı veli toplantılarımız  1-2-3-5 ve 8. sınıflarımıza 27 Ağustos 2023 Cumartesi günü velilerin katılımıyla yüz yüze yapılarak tamamlandı.

Kurum Müdürümüz Ahmet ÜNAL ve Kurum Müdür Yardımcımız Zekeriya KARAÇİL Altınyıldız İlköğretim Kurumu Konferans Salonunda yapmış oldukları bilgilendirmenin ardından sınıflara geçen velilerimize sene başı hazırlıkları (Ders içerikleri, Yazılı içerikleri, Ders araç gereçleri, Kıyafet, Servis, Kaynak yayınlar) eğitim öğretim yılı boyunca yapılacak çalışmalar (Kültür –Sanat Faaliyetleri, Yıl içi Sosyal Faaliyetler) ve okulumuzda uygulanacak yeni eğitim teknoloji programı (Eyotek) ile ilgili bilgi verilmiştir. Ayrıca 1. ve 5. sınıflarımız için 04 Eylül 2023 Pazartesi başlayacak uyum günleri ve tüm sınıflarımız için hazırlamış olduğumuz Kurs programı hakkında velilerimize bilgilendirme yapılmıştır.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğrencilerimizin başarısı için veli, öğretmen ve öğrenci iletişimini çok önemsiyoruz. Bu iletişimin en güçlü şekilde sağlandığı veli toplantısına gösterdikleri hassasiyetten dolayı tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, yeni Eğitim –Öğretim Yılının Tüm Velilerimize, Öğrencilerimize ve Öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.