Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı gerçekleşti. 12 Mayıs 2023 Cuma günü okulumuz 3.sınıf öğrencileri tarafından yapılan program velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.

Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı. Halk Oyunları gösterisi, Drama, Modern Dans, Oratoryo ve İngilizce-Türkçe şarkılar sunan öğrencilerimiz program sonunda öğretmenlerinin onlara madalya hediye etmesiyle sevinçle programlarını bitirdiler.

Program sonunda okul Müdürü Sayın Ahmet ÜNAL yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz LEVENT YAĞMUROĞLU, SEBAHATTİN ÜNSAL, ŞERİFE İLHAN, TÜLİN PAK, NERMİN KAYSERİ, KÜBRA ÖZDOĞAN, İngilizce Öğretmeni FATMA YEDİER, Drama öğretmeni GÜLBAHAR YARILI, Halk Oyunları Öğretmeni KÜBRA EKİCİ, Resim Öğretmeni HATİCE ABALI Müzik Öğretmeni ÖMER KÜÇÜK ‘e teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı.

Öğrencilerimize hazırlamış oldukları programdan dolayı teşekkür ediyor, tüm Annelerin ANNELER GÜNÜNÜ kutluyoruz.