Deva Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Altuntaş, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. 

31 Mart seçimlerine kısa bir süre kala Başkan Adayı Fatma Altuntaş, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Başkan Adayı Fatma Altuntaş, şehri karış karış geziyor, sıkılmadık el, ulaşılmadık ev bırakmıyor. Esnaf ziyaretlerine hane ziyaretleri de ekleyen Fatma Altuntaş, vatandaşları çatkapı ziyaret ediyor, evlerine misafir oluyor. Altuntaş, ziyaretlerinde vatandaşlardan büyük destek görüyor. 

DEVA Parti Belediye Başkan Adayı Fatma Altuntaş, esnaf ve hane ziyaretleri kapsamında rastgele girdiği iş yerlerinde vatandaşların kapılarını çalarak hem kendisini tanıttı, hem de seçimlerde destek istedi.

Başkan Adayı Fatma Altuntaş yaptığı açıklamada; “31 Mart seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlerimize aralıksız devam etmekteyiz. Ulaşılmadık ev, gönlüne girmedik hiç kimseyi bırakmayacağımızdan şüpheniz olmasın. Niyeti iyi olanın, akıbeti de güzel olacak inşallah” dedi.

BİZ ADAY OLDUĞUMUZ GÜN SÖZ VERDİK.

Deva Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Altuntaş açıklamasında; Ziyaretlerimizde biz yapacağımız bütün projelerden önce nasıl bir yönetim sergileyeceğimizi anlattık insanlarımıza. Şeffaf olacağız, adil olacağız, dürüst ve namuslu olacağız, hesap soracağız, hesap vereceğiz dedik. Vaat olarak söylemedik, söz verdik. Türkiye’de aday olmadan önce bu ilkelere uygun bir yönetim sergileyeceğine dair adaylarından taahhütname alan tek parti olan DEVA Partisi’nin adayı olarak söz verdik. 31 Mart'ta vatandaşlarımıza güveniyor oylarına talip olduğumuzu ve bu şehri birlikte yöneteceğimizi beyan ediyorum" dedi.