Hayırsever iş insanı İlhan Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Emirhan Şen adına Derinkuyu ilçesinde 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu yaptıracak. Bahse konu merkez için protokol, Nevşehir Valisi Ali Fidan ve hayırsever İlhan Şen arasında imzalandı.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy yaptığı açıklamada, Derinkuyulu hayırsever İlhan Şen’in böylesine hayırlı bir çalışmaya imza atmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, hayırsever İlhan Şen’e teşekkür etti.

Derinkuyu Belediye Başkanı  Bülent Aksoy; “ Geçtiğimiz Ağustos ayında yaşanan elim trafik kazası nedeniyle hayatını kayıp eden hemşerimiz Emirhan Şen adına, Hayırsever Sn.İlhan Şen (Babası) tarafından mevcut Derinkuyu Devlet Hastanesi bahçesine yapılacak olan “Emirhan Şen 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu” binası yapım işi için düzenlenen tören ile Nevşehir Valisi Sn.Ali Fidan ve Hayırsever Sn.İlhan Şen tarafından imzalandı.

Bu vesile ile hayatını kayıp eden Emirhan Şen kardeşimize Allah’tan rahmet, acılı ailemize tekrardan baş sağlığı diliyor ve yapılan bağışdan dolayı ilçemiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.