AK Parti'de belediye başkanları kampa girdi. Ankara Kızılcahamam'daki kampın ilk gününde tecrübeler paylaşıldı. Bugün ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanlarıyla biraraya gelecek. Kampta sadece yerel yönetimler konusu ele alınmayacak. Bazı bakanların sunumları da olacak.

Kızılcahamam'daki bu kampa Nevşehir'den de bir çok isim katılım sağlarken o isimlerden biriside Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş oldu.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş ve Nevşehir'den kampa katılan diğer Ak partili Belediye Başkanları dün itibariyle kampa katıldılar.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş kampa iliskin olarak yaptığı açıklamada " Ak Partimiz çok büyük bir aile, uzun yıllardır liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ülkemizi ileri ülkeler seviyesine getirmek için çalışıyoruz çalışacağız.

Bizde Ak Parti'nin bir neferi olarak gerek beldemiz Karapınar'ımızı geliştirmek daha yaşanabilir bir belde haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz, işte bu toplantımızda da Sayın Cumhurbaşkanımızın bize göstereceği yolda hiç şaşmadan yürümeye devam edeceğiz.

Kampımız Ülkemize, Partimize ve Tüm Ak Partililere hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi..

Kızılcahamam'daki Ak Parti kampına Nevşehir'den Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş dışında, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Kalaba Belediye Başkanı Erdal Yorgancı ve Özkonak Belediye Başkanı Abdulkadir Macit, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Feralan ve Nevşehir belediyesi meclis üyesi ve grup başkanı Ahmet Ağır'da katlıyor

Editör: Funda Afşar