Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi; "Halkımızın beklentilerini karşılamanın yanı sıra, ihtiyaçlarını da tespit etmek ve çözümler üretmek için ekiplerimiz ile gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz." dedi.

Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi yaptığı açıklamasında; "2020 yılında Kayabaşına su kuyusu açmakla başladığımız hayallerimiz gerçekleşirken sona doğru yaklaşıyoruz. Güneş panelleri kurumu pompa bağlantısı ve eski atıl su depomuzun tadilatı bağlantılarını tamamladık. Şuan aktif halde çalıştırıyoruz çok şükür herhangibi bir sorun yok.

Tatlarin Belediyesi olarak Halkımızın rahat ve huzur için gece gündüz demen çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizimki Tatlarin Sevdası, Kararlıyız; Tatlarin’imizi yaşanabilir, gelişmiş ve modern bir kasaba haline getireceğiz" dedi. 

Başkan Selvi; "Ayrıca Kapadokya hava alanı yol kenarına bir hayırseverimiz tarafından Çeşme Mescit ve Tuvalet yapımıda bitmek üzere bu konuda bizlere inanarak desteklerini esirgemeyen tüm hayırseverlerimize canı gönlden şahsım ve kasabam adına teşekür ederim" dedi.