Kozaklı'da Bem-Bir-Sen şube temsilcileri eğitim semineri düzenledi. Seminer, Şube Başkanı Mehmet Karakaş''ın, Bem Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Temel ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk'ün selamlama konuşmaları ile başladı.  

Genel Başkan Danışmanı Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Av.Dr.Ahmet Selim Kadıoğlu, 7. Dönem Toplu Sözleşme Kazanımları hakkında, Konfederasyon Danışmanı Yıldırım Beyazıt Üniversitenden Öğretim Gör. Tarkan Zengin'de "Sendikal Çalışmalar" konusunda bilgilendirme yaptılar. 

Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Av. Hüseyin Beyhan, Kaski Genel Müdür Yardımcısı Mücahid Soyak, Melikgazi, Kocasinan, Hacılar, Bünyan, Yeşilhisar ve Yahyalı Belediye Bşk Yardımcıları, Daire Başkanları, Şube Müdürleri, Şube Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulları üyeleri ve Temsilcilerimiz katılmıştır. 

Niğde il Başkanı Ergün Yılmaz, Nevşehir il Başkanı Feridun Özdemir, Kırşehir İl Başkanı Menderes Doğan ve Sivas Şubesi eski Başkanı Zekeriya Kayalı da programa iştirak ettiler.