AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, Nevşehir'in müzminleşmiş kronik sorunlarının çözümü için Ankara'da gerçekleştirdiği temaslarla çözüm  arayışlarını sürdürüyor.

Milletvekili Çalışkan, bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Rıdvan Ağaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başta Nevşehir çevre yolu ve kentsel dönüşüm olmak üzere sorunların çözümü için Bakanlık düzeyinde ziyaretleriyle, girişimlerde bulunan Milletvekili Çalışkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı, Değerli Ağabeyim Rıdvan Ağaoğlu’nu ziyaret ettim. Nevşehirimizle alakalı bir çok konuyu istişare ettik. Rabbim hayırlı muvaffakiyetler versin.” dedi.

Milletvekili Çalışkan, Ankara'da yaptığı temaslarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Nevşehir'imizin sorunlarına ilişkin ilgili kurumlarla görüşmeler yaparak şehrimizin kronik hale gelen sorunların çözümü için projeler üretiyoruz. İlgili kurum ve kuruluşlarla Nevşehirimiz ile igili taleplerimizi ileterek yatırımlarla iligili istaşerelerde bulunuyoruz." dedi.