Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yurtiçi Örgütlenme Koordinatörü ve CHP Meclisi (PM) Üyesi Ali Abbas Ertürk'ün katılımıyla,Nevşehir İl Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, CHP’nin Nevşehir'deki durumu değerlendirilerek, yeni yol haritası üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya katılan partililer ve yöneticiler, Nevşehir'deki siyasi atmosferi ve parti içindeki mevcut durumu masaya yatırdı. Yapılan değerlendirmeler ışığında, partiye olan desteğin artırılması ve daha geniş kitlelere ulaşılması için stratejiler geliştirildi. Toplantının önemli gündem maddelerinden biri olan yeni yol haritası, katılımcıların yoğun katkılarıyla şekillendi. Partililer, gelecek seçimlerde daha etkili bir politika izlemek için fikirlerini paylaştı ve bu doğrultuda atılacak adımları tartıştı. Özellikle, parti hedefleri doğrultusunda yapılması gereken çalışmalar ve bu çalışmaların nasıl daha etkili hale getirilebileceğine dair öneriler sunuldu. Toplantıda, CHP’nin Nevşehir'de güçlenmesini sağlamak için çeşitli stratejiler üzerinde fikir birliği sağlandı. Katılımcılar, seçim sürecinde izlenecek politikalar, saha çalışmaları ve halkla ilişkiler konularında detaylı planlar hazırladı. 

Toplantı ile ilgili açıklama yapan CHP Nevşehir İl Başkanı Av. Bülent Yumuş, “İl Danışma Kurulu toplantımızı yaptık. Toplantımıza katılarak görüş, düşünce ve eleştirilerini bizlerle paylaşarak bizlere yol gösteren Parti Meclisi (PM) üyemiz Ali Abbas Ertürk’e, ilçe başkanlarıma, belde başkanlarıma, kadın kolları ve merkez ilçe başkanıma, önceki dönem il ve ilçe başkanlarıma, önceki dönem belediye başkanıma, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine, Disiplin Kurulu üyelerine, partili dostlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Editör: İbrahim UYSAL