Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, FİB Haber. Com İnternet gazetesine nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP 27. Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, www.fibhaber.com Gazetemiz İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile bir süre sohbet ederek, fikir alış verişinde bulundular, yaşanan deprem felakaeti hakkında sohbet ettiler; ülkemizde yaşanan son gelişmeleri değerlendirdiler. 

CHP'li Yaşar Aydoğan'ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan CHP Milletvekili Sarıaslan, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgede  incelemelerde bulunduklarını ifade ederek depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diledi. 

Arama kurtarma çalışmalarının tamamlanıp enkaz çalışmalarının başlamasının ardından ilimizde misafir edilen depremzedeleride ziyaret ettiklerini ifade eden Milletvekili Sarıaslan, yaraların sarılması için elimizden ne geliyorsa yapacağız dedi.

Sarıaslan, bu vesile ile Nevşehir FİB Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı’ya ilgileri için teşekkür ediyorum." dedi. dedi.

FİB Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı'da, Milletvekili Faruk Sarıaslan'a yaptıkları bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ederek, gerek TBMM´deki ve gerekse Nevşehirdeki çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.