Gülşehir Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi seçim ofisini dolduran Gülşehirlilere teşekkür ederken biz birlikte daha güçlüyüz mesajı verdi.

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti Gülşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi’nin Ofisi Gülşehirli vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Gün içerisinde seçim çalışmalarını partililer ile birlikte sürdüren Çiftçi akşam ise seçim ofisini dolduran vatandaşlarla bir araya geldi.

Gülşehir Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi seçim ofisini dolduran vatandaşlara yaptığı konuşmada biz birlikte daha güçlüyüz mesajı verdi. Çifçi, “Akşamın bu saatlerinde ofisimizi dolduran vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Görüyorum ki sizlerde bizler gibi ilk günkü heyecan ve aşkla bizlere destek veriyorsunuz. Bizlerde size söz verdiğimiz gibi bugüne kadar gece gündüz çalıştık. Gülşehir’imizi el birliği ile güzelleştirmeye devam edeceğiz. Biz gücümüzü sizlerden alıyoruz. Sizler bizlerin yanında olduğu sürece daha güçlü olacağız. Unutmayın biz birlikte daha güçlüyüz” dedi.