Gülşehir Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi seçim çalışmaları kapsamında Tuzköy Mahallesi’ne adeta çıkartma yaptı.

Gülşehir Belediye Başkan AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlar ile kucaklaşmaya devam ediyor. Çiftçi seçim çalışmaları kapsamında Kapadokya Havalimanı, Tuzköy tuz maden ocakları, Tuzköy meydanda esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi, “Gülşehir Belediyesi olarak 2019 yılından itibaren gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Dün olduğu gibi bugün de çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Biz birilerine değil Gülşehir halkına güvenerek çalışıyoruz. Bizim arkamızda Gülşehirli vatandaşlarımız olduğu sürece ilçemize yapamayacağımız hizmet yok. Dün olduğu gibi bugün de biz yapacağız. Yeter ki bizlere güvenmeye devam edin. Bizlere bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Gülşehir halkımıza bir kez daha teşekkür ederim” dedi.