İstanbul'da düzenlenen 100. Yıl Ekonomi ve Proje Ödülleri sahiplerini buldu. Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, alt yapı çalışmalarıyla "2023 Yılın en başarılı altyapı proje belediyeciliği" ödülüne layık görüldü.

"BU ÖDÜLÜ DERİNKUYU HALKI ADINA ALIYORUM"

İstanbul’da düzenlen 100. Yıl Ekonomi ve Proje Ödülleri töreninde Derinkuyu Belediyesi, Yılın En Başarılı Altyapı Proje Belediyeciliği ödülene layık görüldü.

Ödül gecesinde konuşan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, "Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışla başlattığımız çalışmalarda çok şükür ki birçok projemizi hayata geçirdik. Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla hareket edip ortak evimiz olan Derinkuyu ilçemizi daha yaşanabilir bir ilçe olması için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız. Bu ödülü de tüm hemşehrilerimiz adına alıyorum. Onların duasıyla daha fazla hizmet etmek için çalışmalara devam edeceğiz inşallah" diye konuştu.

Ödül töreni sonrası FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, "Yılın en başarılı altyapı proje belediyeciliği ödülüne layık görüldük. İçme suyu şebekesi, doğalgaz hattı, elektrik hatları ve yağmur suyu hatları sebebiyle aldığımız bu ödül, vatandaşlarımıza sağlıklı, güvenli, ekonomik ve sağlam altyapı hizmetleri sunma gayesi ile alınmıştır. Bu altyapı projelerinde emeği geçen ilgili kurum amirleri ve personellerine, belediyemiz personellerine ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.