Yeni dönem kurs kayıtlarının başladığını belirten kurs yetkilileri öğrencilerine akademik olarak destek sağladıklarını aynı zamanda sınav motivasyonu sağlayarak başarı odaklı olduklarını belittiler.

Üniversite sınavının Liselere Giriş Sınavı (LGS) gibi olmadığını 9-10-11 ve 12. Sınıf konularının tamamından sorumlu olduklarını dolayısıyla 9. Sınıftan itibaren destek almalarının başarılı bir üniversite yolculuğu için önemli olduğunu belirtmişledir. 12 kişilik sınıflarda eğitim veren Doğru Tercih sınıf sayısının az olması ile öğrencilerle daha fazla ilgilenme şanslarının olduğunu ve öğrenci sorularını birebir yanıtlama imkânı bulduklarını ifade etmişlerdir.

Kurumumuzda öğrenciler sıfır hata sistemi ile takip yapılmakta ve bu analiz sistemi sayesinde öğrencilerin eksik kaldıkları konularda rehberlik yapılarak hata payı azaltılmaktadır.

Başarıyı sağlayan en önemli etkenlerden birinin öğrenciyi tanımak olduğunu ifade eden kurs yetkilileri bu konuda iddialı olduklarını belirtmişlerdir.

Öğrenci ve velilerin Doğru Tercihle iyi bir başlangıç yapmalarını temenni ettiklerini, hafta sonu ve hafta içi ders ve etütlerle öğrencileri desteklediklerini ifade eden kurs yetkilileri veli ve öğrencileri kurs yerlerine davet ederek detaylı bilgi alabileceklerini belirtmişlerdir.

Doğru Tercih Özel Öğretim Kursu 

Adres: Güzelyurt Mahallesi Erenler Caddesi N0:6/A Merkez
Telefon: 0384 212 42 44
WEBwww.dogrutercihnevsehir.com