Son yıllarda Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yaptığı restaurant, Cafe, turistik tesis yatırımları ile öne çıkan Nusret Gökçe, Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir'in Uçhisar kasabasına yatırım planlaması için geldi.

Ünlü yatırımcı Nusret Gökçe beraberinde geldiği yatırımcılarla birlikteUçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'yü makamında ziyaret ederken, Uçhisar yöresinde yapılması planlanan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulundu.

Uçhisar Belediye BaşkanıOsman Süslü'nün bu yatırım planlamasında kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alakanın büyük önem taşıdığını belirten Nusret Gökçe, dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanı ağırlayan bu yörede restaurant, Cafe ve turistik tesis gibi yatırımlar yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü'nün ziyaretin anısına kendisine armağan ettiği Kapadokya portresine de hayran kaldığını söyleyen Nusret Gökçe, çok yakın bir zamanda bu girişimlerin olumlu sonuç vereceğine inandıklarını da dile getirdi.

Artık sadece Türkiye'de değil, dünyanın bir çok ülkesinde tanınan bir isim olarak Nusret Gökçe'nin Uçhisar'a yatırım amaçlı gelmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Belediye Başkanımız Osman Süslü, "Bölgemize, Uçhisar'ımıza yatırım yapmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık. Nusret Gökçe ile ilk görüştüğümüz andan itibaren bölgemize yeni bir yatırımcı, yeni bir yatırım kazandıracağımız için büyük bir heyecan içerisindeyiz. Umarım en kısa zamanda Sayın Nusret Gökçe ve beraberindeki yatırımcı arkadaşlarımız gerekli planlamalarını tamamlayıp bir an önce gerekli çalışmalara başlarlar. Bizde bu konuda Uçhisar Belediyesi olarak yatırımcımıza elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız" ifadelerinde bulundu.

Bu arada Yatırımcı Nusret Gökçe ve beraberindeki yatırımcılar Belediye Başkanı Osman Süslü ile yatırım planlanan alanlarda da incelemelerde bulundular.