Nevşehir Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Harun Öcal ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür ederiz.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nevşehir'e katkı sunmak için ve eğitim standartlarını yükseltme hedefiyle geldiğini belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, Nevşehir'in eğitim alanında duyduğu ihtiyaçları bildiğini söyleyerek sivil toplum kuruluşlarının sağlayacağı desteği önemsediğini vurguladı.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Nevşehir Şube Başkanı Harun Öcal, nazik kabullerinden dolayı teşekkürlerini belirterek " ilimizin eğitim çalışanlarının çalışma hayatında iç barışı, huzuru ve refahı için, öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası başarısı için atılacak tüm olumlu adımlara destek vermeye hazırız" dedi.

Şube Başkanı Harun Öcal, "Eğitim Bir Sen olarak tüm çabalarımız ve sorumluluğumuz eğitim çalışanları ve öğrencilerimizdir" ifadelerini kullanarak İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'ya muvaffakiyetler diledi.