banner461

Nevşehir Milli Eğitim'den Uzaktan Eğitime Yakın Takip

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü İl Genelindeki Okullarda yürütülen uzaktan Eğitim çalışmalarını yakın takibe aldı.

banner15
Nevşehir Milli Eğitim'den Uzaktan Eğitime Yakın Takip
14 Aralık 2020 Pazartesi 21:06

banner143
banner134

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Dünyada ve ülkemizde Kovid19 salgını seyrinde yaşanan yükselişten, eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime devam eden öğrenci, öğretmen ve çalışanlarımızın etkilenmemesi amacıyla 20 Kasım Cuma gününden itibaren, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam etmekteyiz.

Bu kapsamda ilimiz Nevşehir geneli okullarımızda yürütülen uzaktan eğitim süreçlerini yerinde incelemek, aksayan yönleri tespit etmek amacıyla Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları, ilçe müdürleri, şube müdürleri ve maarif müfettişleri okullarımızda incelemelerde bulundu.

Okul idarecilerimizden EBA ile ilgili iş ve işlemler, EBA'ya katılamayan öğrencilerimizin durumları, ders telafileri ve canlı dersler hakkında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı.

Bu süreçte Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm okullarımızı takip ederek herhangi bir aksaklık yaşanmadan tüm öğrencilerimizin eğitime uzaktan erişime ulaşabilmeleri için her türlü tedbirleri almaya gayret edeceğiz. Uzaktan eğitim sürecinde derslere özenle devam eden öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.