banner461

Vali Becel YKS de Türkiye 1.si ve ilk 1000 deki 4 Öğrenciyi Ödüllendirdi

Vali Becel YKS de Türkiye 1.si ve ilk 1000 deki 4 Öğrenciyi Ödüllendirdi

banner15
Vali Becel YKS de Türkiye 1.si ve ilk 1000 deki 4 Öğrenciyi Ödüllendirdi
04 Ağustos 2022 Perşembe 10:38

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2022 YKS Üniversite Sınavında Ek PunlaTürkiye 1.si ve Nevşehir 1.sini çıkaran Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, idareci ve velileri makamında kabul ederek tebrik etti.

2022 YKS resmi sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk 1000 de 4 öğrenci ile Türkiye ve Nevşehir derecesi yaparak şehrimizi gururlandıran Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İHL Öğrencileri Osman Nuri Ak(Temsilen Ailesi), Şeref Furkan Doğan(Temsilen Ailesi), İrem Gündoğdu,  Ebrar Şayakdokuyan,  Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen törende ödüllerini Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'den aldılar.

Vali Becel;  Öğrenci ve aileleri ile tek tek sohbet ederek, başarılarının ardındaki sırrı sordu. Gelecekte hangi mesleği tercih edeceklerini öğrenerek,  öğrenci ve velileri tebrik etti.

Osman Nuri Ak  

Ek Puanla Türkiye 1.si,  

Türkiye TYT- 192.si Nevşehir 1.si,

Türkiye Y-SAY  334.sü  Nevşehir 1.si,

Şeref Furkan Doğan

Türkiye Y-EA 289.su,

Türkiye Y-SÖZ 925.si,

İrem Gündoğdu 

Türkiye Y-SÖZ 289.su,

Ebrar Şayakdokuyan   

Türkiye SÖZ 565.si

Valilik makamında düzenlenen törende Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Okul Müdürü Veli Sağır, öğrenci ve veliler hazır bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Veli Sağır;  “Başarının mimarı, idareci, öğretmen ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür eder, öğrencilerimizi de tebrik ederim. Başarıları daim yolları açık olsun.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.