Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumları Özel Fen ve Anadolu Lisesi, geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin LGS başarılarını ödüllendiriyor.

Seçkin bir üniversite için lise tercihinin önemli olduğunu belirten Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Seyrani İPEK, “LGS’ye giren ve başarı gösteren tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. 3-19 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak tercihler, öğrencilerimizin üst öğrenimi için hayati önem taşımaktadır.  Bu konuda Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Müdürlüğümüz velilerimize ve öğrencilerimize bilgilendirme toplantısı yaptı. Tecrübeli idareci, rehber öğretmen ve branş öğretmenlerimizden oluşan ekiplerimizle ortaokul binamızda LGS tercih bürosu; lise binamızda ise kayıt bürosu oluşturarak öğrenci ve velilerimize rehberlik yapıyoruz.” Dedi.

Özel Altınyıldız Fen  ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ , ‘’Eğitim kadrosunu yeni  katılımlarla güçlendirdiklerini; ilimizin alanında tecrübeli branş öğretmenleri ve devlet-özel tecrübesi ile başarı göstermiş idareci kadrosu ile Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak ilimiz ve ülkemiz eğitimine katkı sağlamaya devam edeceklerini,25 yıllık tecrübesi ile her yıl tüm alanlarda bireysel ve kitlesel başarıda zirve olan eğitimin lideri Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi olarak 19 Temmuz’a kadar isabetli bir tercih yapmak ve Altınyıldız burslarından üst düzeyde yararlanmak için öğrencilerimizi ve velilerimizi okul kampüsümüze kahve içmeye davet ediyoruz’’, dedi.