Gelecek Partisi Nevşehir'de seçimlerde rengini belli etti. Gelecek Partisi Nevşehir İl Başkanı Ömer Yasakçı, önümüzdeki seçimlerle alakalı çeşitli açıklamalarda bulundu.

Yasakçı, halk için seçimlerde “Hayra motor,şerre fren olacağız”

Başkan Yasakçı, ülke menfaati neyi gerektiriyorsa o seçimlerde ona göre tavır koyacaklarının altını çizerek,Nevşehir için de halkın en çok sevdiği ve  teveccüh gösterdiği isim üzerinde yoğunlaşacaklarını ve ona destek vereceklerini açıkladı.

Altılı masanın fiilen dağıldığını belirten Yasakçı, kimseye minnet borçlarının olmadığını vurguladı.Gelecek seçim için tercihlerinin rengini ise şu sözlerle belli etti; yerel seçimlerde kendi listelerimiz ile girmek için çalışmalar yapıyoruz.Diğer yandan da bütün partilerle görüşmelerimiz devam etmektedir.Bizim istediğimiz halkın teveccüh gösterdiği isimlere destek vermek.Bunda parti ayrımı yapmak istemiyoruz.Ülke menfaati neyi gerektiriyorsa öyle davranmak istiyoruz dedi.

Başkan Yasakçı,ayrıca yeni anaysa çalışmaları içinde,milletimizin refahı ve huzuru neyi gerektiriyorsa o minvalde parti olarak destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Yeni anayasa çalışmaları için STK’ların da katılımıyla yapılması gerektiğini vurgulayan Yasakçı,seçilen milletvekillerinin de gerek bu konuda gerekse halkın sorunlarını çözmek için meclis kürsüsünden haykırmaya devam edeceklerini söyledi.