Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Bakanlık merkez ve taşra teşkilat birimlerinde istihdam edilmek üzere 11 bin 455 sözleşmeli personel alacaklarını açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Bakanlık merkez ve taşra teşkilat birimlerinde istihdam edilmek üzere 11 bin 455 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.

Büro personeli, psikolog ve destek personeli (temizlik) için başvurular, 28 Ağustos – 01 Eylül 2023 tarihlerinde, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli (bakım-onarım) için ise başvurular 28 Ağustos – 6 Eylül 2023 tarihlerinde yapılabilecek.

Adaylar başvurularını alımların Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından e-Devlet üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden elektronik ortamda yapabilecek.

“Gençlik ve Spor Bakanlığı ailemiz büyüyor” 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye’nin dört bir yanında tesis yapıldığını belirterek, “Hem gençlerimiz hem de sporcularımız için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bu amaçla Bakanlığımızda istihdam edilmek üzere toplamda 11 bin 455 yeni personel alımı gerçekleştireceğiz. Gençlik ve Spor Bakanlığı ailemiz büyüyor. Aramıza katılacak yeni çalışma arkadaşlarımızla daha da güçleneceğiz. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Gençli ve Spor Bakanlığı Nevşehir'de 76 personel alacak

Gençli ve Spor Bakanlığı Nevşehir'de 76 personel alımı yapacağını duyurdu. İşe alınacaklar arasında psikolog, büro personeli, temizlikçi, güvenlik görevlisi ve iklimlendirme uzmanları bulunuyor...

HANGİ KADROLAR VAR

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak dün 11 bin 455 sözleşmeli personel alacaklarını duyurmuştu. Duyuruya göre bakanlık ilimiz Nevşehir'de 3 psikolog, 25 büro personeli, 8 erkek temizlikçi, 12 bayan temizlikçi, 10 erkek güvenlik, 13 bayan güvenlik ve 5 iklimlendirme uzmanı alacak.


Nevşehir’e 

Büro Personeli – 25

Psikolog – 3

İklimlendirme Personeli - 5

Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Erkek – 10

Kadın – 13

Destek Personeli (Temizlik)

Erkek – 8

Kadın – 12

Toplamda 76 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Detaylar için (https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2023/08/20230825-4-7.pdf)