AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Nevşehir’de İl, ilçe ve Belde Belediye Başkanlarının katılımlarıyla değerlendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, İlçe ve Belediye Başkanlarının katılımlarıyla basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, 2024'te yapılacak yerel seçimlerde Türkiye'nin tüm il, ilçeleri ve beldelerinin "AK belediyecilikle" buluşmasını hedeflediklerini söyledi.

Yılmaz, "Nevşehir'de vatandaşlarımız ve esnaf kardeşlerimizle selamlaştık hal ve hatırlarını sorduk. Belediye başkanlarımızla istişare toplantımızda ise bir çok konu başlığında değerlendirmelerde bulunduk. 2024 yerel seçimlerine, Türkiye Yüzyılı'na en iyi şekilde hazırlanıyoruz." dedi.

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran; "Genel Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız Sn. Yusuf Ziya Yılmaz‘ın başkanlığında İl, ilçe ve Belde Belediye Başkanlarımızın katılımlarıyla değerlendirme ve istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımız hayırlara vesile olsun." dedi.