banner461

İl Müdürü Şener'den Gazi Zeki Didinmez'e hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez'i yeni hizmet binasında ziyaret etti.

banner15
İl Müdürü Şener'den Gazi Zeki Didinmez'e hayırlı olsun ziyareti
08 Ocak 2022 Cumartesi 12:07

banner517
banner134

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez'i yeni hizmet binasında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Dernek çalışmaları hakkında İl Müdürü Şener'e bilgi veren Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez, henüz çok yeni bir dernek olmamıza rağmen bu geçen sürede daha evvel hazırladıkları bazı projeler için ilk imzaların atıldığını, ayrıca çeşitli ziyaret ve etkinliklerle gazi ve şehit aileleri yalnız bırakmayarak, onların moral ve motivasyonu için gerekli tüm çalışmaları yürüttüklerini ve önümüzdeki günlerden itibarende Gazi ve Şehit aileleriyle, hizmet binamızda haftalık istişare toplantıları da  planlayıp yapmaya gayret edeceklerini ifade etti.

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ve Şehit Gazi büro Görevlisi Osman Tanrıkulu'na özel olarak teşekkürlerini ifade eden Didinmez, Vatan için evlatlarını, eşlerini, kardeşlerini feda eden şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimize gerekli tüm hassasiyeti gösterdiklerini bu günde bizleri ziyarete gelerek gerek şahsımı gerek yönetimimi onurlandırmışlardır" dedi.

Nevşehirli dernek üyesi Kıbrıs Gazisi Hüseyin Yavuklu'nun da eşlik ettiği ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.