banner461

Nevşehir Emniyet Müdürü Loğoğlu şehit aileleri ve gaziler ile buluştu

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, eşi Op. Dr. Meşfika Loğoğlu, şehit aileleri, gaziler ve aileleriyle birlikte kahvaltı programında buluştular.

banner15
Nevşehir Emniyet Müdürü Loğoğlu şehit aileleri ve gaziler ile buluştu
08 Ağustos 2022 Pazartesi 16:10

banner517
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, eşi Op. Dr. Meşfika Loğoğlu, şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve aileleriyle birlikte personellerinin de katılımıyla kahvaltı programında buluştular. 

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Topuzluhan restorantta düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, her zaman şehit yakınları ve gazileri ziyaret ettiklerini söyledi.

Bugün de kahvaltıda bir arada bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, "Protokolümüz ile şehit ve gazi yakınlarını ziyarete gidiyoruz. Emin olun her ziyarette farklı duygularla ve farklı hayranlıklarla aranızdan ayrılıyoruz. Her zaman şehit ve gazilerimizin ailelerinin yanındayız." diye konuştu.

Kahvaltının ardından şehit aileleri ve gazilerin masalarını tek tek dolaşan Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu ve eşi Op. Dr. Meşfika Loğoğlu, ailelerle bir süre sohbet etti.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.