Gülşehir Belediye Başkanı AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi bu akşam ilçede gövde gösterisi yaparken cadde ve sokaklar “Başkan Fatih” sloganları ile inledi.

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Gülşehir’de AK Parti rüzgarı esmeye devam ediyor. AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi bu akşam düzenlenen Ramazan Şenlikleri programı öncesinde salonda yaşanan izdiham nedeniyle salona girmekte zorluk çekerken salon “Başkan Fatih” sloganları ile inledi. Burada bir konuşma yapan Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi, “Bugün görüyoruz ki Gülşehir kararını çoktan vermiş. Bizlerin yükünü bu coşkulu kalabalık bir kat daha artırdı. Ben sizlere söz veriyorum. Gülşehir’imizi güzelleştirmek adına gece gündüz demeden çalışacağım. Çünkü bugün sizde ki bu coşku karşısında biz Gülşehir’imize ne yapsak azdır. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi daha sonra ise salona sığmayan kalabalık için dışarı çıkarken burada bekleyen yüzlerce kişi “Başkan Fatih” sloganları ile ilçe cadde ve sokaklarını inletti.