Gençlerin talepleri çerçevesinde sosyal ve kültürel etkinliklerin düzenlenmesine önem veren Gülşehir Belediyesi, Modifiye Araç Festivali ile bu kez modifiye araç  tutkunlarını buluşturacak.

Gülşehir Belediyesi ve Nevşehir Otomobil Sevenler Derneği (NEVFEST) iş birliğiyle düzenlenecek festival, Gülşehir yeni pazar alanında gerçekleştirilecek. 26 Mayıs Pazar günü saat 09.00’da başlayacak olan ve çeşitli yarışmaların yer alacağı festivalde modifiye araçlar teknik donanımları ve aksesuarlarıyla görücüye çıkacak.

Başkan Çiftci, Gülşehirli gençleri de unutmadı...

Gülşehir Belediye Başkanı Erkan Çiftçi; "Kıymetli gençler ve hemşehrilerim, 1 haftada üçüncü kez bir ilki daha beraber yaşayacağız. 26 Mayıs Pazar günü Modifiye Festivalimize özellikle siz gençleri ve bütün hemşehrilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Kültür, sanat ve tanıtım festivalleri kadar siz gençlerimizin de tutkularına kulak veriyoruz. Unutmayın modifiyesiz araç giremez" dedi.

50 farklı şehirden özel modifiyeli araçlar ve modifiye tutkunları 26 Mayıs Pazar günü Nevşehir'in Gülşehir İlçesinde bir araya geliyor...

Festivalde Dünya Şampiyonları ve Türkiye Şampiyonlarıda Var

26 Mayıs 2024 Pazar Günü Düzenlenecek Olan 1.ci Gülşehir Modifiye Fest Etkinlik Alanına Sadece Modifiyeli Araçlar Alınacak.

  • Güzellik yarışması
  • Basıklık yarışması
  • Desibel yarışması

Haydi Nevşehir Festivale ! 

Tarih: 26 Mayıs 2024

Yer: Gülşehir yeni pazar alanı

Saat: 09.00-18.00 arası

  • Yaya girişi ücretsiz
  • Modifiyesiz araç girişi yoktur.