Başkan Arı Haberleri

Başkan Arı haberleri ve güncel Başkan Arı gelişmeleri, Başkan Arı ile ilgili tüm video, Başkan Arı fotoğrafları ve Başkan Arı haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Yerel

Nevşehir Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nissa Buklet Fabrikasında incelemelerde bulunarak üretim ve pazarlama faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Magazin

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, çekimleri Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa Köyünde devam eden Kara Ağaç Destanı dizisinin setini ziyaret...

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, temsilcimiz Fenerbahçe Beko’un, Panathinaikos ile oynadığı müsabakayı başkanlık makamında gençlerle birlikte izledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Kapalı Pazaryeri'nde esnaflarla birlikte kahvaltı yaptı.

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Altyapı Arızasının Meydana Geldiği Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 3 Mayıs 2024 Cuma günü Nevşehirli tüm hemşehrilerini Halk Günü’ne davet etti.

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, hafta sonu belediye ekiplerinin çalışma alanlarında ve yeni düzenleme yapılacak olan parklarda incelemelerde bulundu.

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, yeni kurulan bir işletmenin açılışı nedeniyle düzenlenen törene katıldı.

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 2000 Evler Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan kafeteryanın açılışına katıldı. Açılış kurdelesini kesen Başkan Arı, işyeri...

Özel Haber

Nevşehir Madeni İşler Odası İftar Yemeğinin Misafirleri Belediye Başkanı Rasim Arı, Oda Başkanları ve Sanayi Esnaflarıydı.

Yerel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 179 yıldır Türk milletinin gurur kaynağı olan Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu