Nevşehir Belediyesi Haberleri

Nevşehir Belediyesi haberleri ve güncel Nevşehir Belediyesi gelişmeleri, Nevşehir Belediyesi ile ilgili tüm video, Nevşehir Belediyesi fotoğrafları ve Nevşehir Belediyesi haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Yerel

Nevşehir’de çocuk ve gençleri sanatla buluşturan Nevşehir Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi’nde açılacak olan yaz dönemi kursları için kayıtlar başladı.

Yerel

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İlkokullar Arası 23 Nisan Halı Saha Futbol Turnuvası’nda şampiyon Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu oldu.

Yerel

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kayaşehir Açık Hava Konserleri, 14 Nisan Pazar günü Kürşat konseri ile başlıyor.

Siyaset

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Belediyesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının kaldırıldığı iddialarına ilişkin açıklamada bulundu.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen TYT ve AYT Deneme Sınavlarında dereceye giren öğrenciler belli oldu.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir Belediyesi’nin ‘Kültür ve Sanat Günleri’ kapsamında Ramazan ayına özel hazırladığı Ramazan Sohbetleri devam ediyor.

Yerel

Nevşehir Belediyesi tarafından çocuklar için bu yıl ilk kez düzenlenen ramazan eğlence programları büyük ilgi görüyor.

Özel Haber

Nevşehir Belediyesi tarafından, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen ‘Kadınlar Matinesi’ bu akşam Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda yapılacak.

Yerel

Nevşehir Belediyesi tarafından, ‘Kadınlar Matinesi’ için Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Cevher Dudayev Mahallesi ve 2000 Evler Mahallesi’nden ücretsiz servis araçları...

Eğitim

Nevşehir Belediyesi ve Eğitim Bir-Sen Nevşehir Şubesi iş birliği ile eğitimci ve yazar Saliha Erdim "Aile” konulu konferans gerçekleştirdi.

Yerel

Nevşehir Belediyesi tarafından, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için anma programı düzenlendi.

Yerel

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gönüllü Eğitim Merkezi’nde İlkbahar Etkinlik Dönemi başlıyor.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu