Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Haberleri

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi haberleri ve güncel Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi gelişmeleri, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile ilgili tüm video, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi fotoğrafları ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Eğitim

NEVÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri ‘9. KTMOPP’den iki ödülle döndü.

Eğitim

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) de Japonya Ankara Büyükelçiliği iş birliğinde “Japon Kültür Günü” etkinliği düzenlendi.

Eğitim

NEVÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yaşlı Programı öğrencileri ''Fotoğraflar Yaşlanmaz, Yaşlılar Fotoğraflanır" ismiyle Bir Proje” gerçekleştirdi.

Yerel

Nevşehir Valisi Ali Fidan, İl Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren Diyanet Genç Ofis'i ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.

Eğitim

NEVÜ Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü Sûfî Kulübü tarafından Nevşehir’in Hacıbektaş İlçesi’ne kültürel miras gezisi düzenlendi.

Eğitim

NEVÜ Eğitim Fakültesi, Nevşehir Engelsiz Üniversite Birimi ve Kapadokya Engelli Yetenekler Derneği iş birliğiyle uçurtma şenliği düzenlenecek.

Genel

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ),  ‘WTT Feeder Cappadocia Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor.

Eğitim

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Türkiye Cumhuriyeti Pretorya Büyükelçisi Ayşegül Kandaş’ı ziyaret etti.

Eğitim

NEVÜ Diş Hekimliği Fakültesi (DHF) öğretim elemanları ve öğrenciler, ağız ve diş sağlığı konularında MEB’e bağlı okullarda eğitim-öğretim gören öğrencileri...

Bilim-Tek

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Yazılım ve İnovasyon Kulübü tarafından ‘Metaverse ve Yapay Zeka’ konulu konferans düzenlendi.

Eğitim

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Turizm Fakültesi tarafından Turizm Rehberliği Bölümü öğrencilerine yönelik Konya’ya eğitim gezisi düzenlendi.

Eğitim

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrenciler, İsrail'in Filistin'e yönelik düzenlediği insanlık dışı soykırımının son bulması için çağrıda bulundu.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu