Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Haberleri

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası haberleri ve güncel Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası gelişmeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili tüm video, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası fotoğrafları ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Ekonomi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO), TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme denetimi gerçekleşti.

Ekonomi

NTSO himayesinde, Nevşehir Genç Girişimciler Kurulu tarafından Dr. Kamil Bayar ile “Aile Şirketlerinin Yönetimi” konulu söyleşi düzenleniyor.

Ekonomi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2024 yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis toplantısı NTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Ekonomi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası “Yüksek İstişare Kurulu” toplantısı kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Ekonomi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) ve Ürgüp TSO, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ’nin...

Ekonomi

NTSO ve GTİ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, TOBB’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye - Azerbaycan İş Forumu’nu katıldı.

Genel

Nevşehir'de Ramazan ayı boyunca üniversite öğrencilerine iftar yemeği veren hayırsever iş insanlarına teşekkür plaketleri takdim edildi.

Ekonomi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Üyeleri TOBB Bilgilendirme Semineri'ne Katıldı.

Ekonomi

NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız ve TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile görüştü.

Ekonomi

NTSO Kasım ayı meclis toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Meclis Başkanı M. Ali Öbekli’nin başkanlığında geniş bir...

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu